Wychowawstwa

Klasa 3b Janusz Piotrowski

Nasi wychowawcy

Klasa 1a: Magdalena Nowak

Magdalena Nowak jest jednym z najważniejszych filarów naszej szkoły. Ta niezwykle utalentowana i doświadczona pedagog zawsze dąży do tworzenia środowiska, które sprzyja zdrowemu rozwojowi umysłowemu, fizycznemu i społecznemu jej uczniów. Pani Magdalena z niezwykłą cierpliwością i zrozumieniem podchodzi do każdego ucznia, dbając o to, aby każdy z nich czuł się ważny i zrozumiany. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i wieloletniemu doświadczeniu jest w stanie dostosować metody nauczania do indywidualnych potrzeb każdego dziecka, co przekłada się na wysokie efekty ich edukacji. Wychowanie klasy 1a to dla niej nie tylko obowiązek, ale przede wszystkim pasja i misja, którą wykonuje z pełnym poświęceniem.

Klasa 1b: Adam Jankowski

Adam Jankowski to nauczyciel z wieloletnim doświadczeniem, którego cechuje ogromne zaangażowanie w proces edukacji i wychowania młodych ludzi. Jego metody nauczania są innowacyjne, angażujące i dostosowane do indywidualnych potrzeb uczniów. Dzięki swojemu podejściu, uczniowie klasy 1b zawsze są odpowiednio zmotywowani i zaangażowani w proces nauczania. Pan Adam jest prawdziwym przykładem nauczyciela, który potrafi zainspirować uczniów do ciągłego rozwoju i dążenia do osiągnięcia swojego potencjału. Bez względu na to, czy chodzi o pomoc w rozwiązywaniu problemów, czy o rozwijanie umiejętności niezbędnych w życiu codziennym, pan Jankowski jest zawsze gotowy do wsparcia swoich uczniów.

Klasa 2: Ewa Zawadzka

Ewa Zawadzka to prawdziwa pasjonatka nauczania, która posiada wyjątkową umiejętność budowania pozytywnych i produktywnych relacji z uczniami. Pani Ewa jest doskonale przygotowana do prowadzenia zajęć, zawsze ma jasny plan i potrafi efektywnie zarządzać czasem na lekcji. Jej podejście do nauczania, oparte na zrozumieniu i empatii, umożliwia uczniom rozwijanie swoich umiejętności w bezpiecznym i przyjaznym środowisku. Jako wychowawca klasy 2, pani Ewa potrafi z łatwością zmotywować uczniów do nauki i do wysiłku, pomagając im osiągać najlepsze możliwe wyniki.

Klasa 3a: Monika Szewczyk

Monika Szewczyk to nauczycielka o wielkim sercu i ogromnej pasji do nauczania. Wielokrotnie udowodniła, że potrafi stworzyć atmosferę, w której każde dziecko czuje się dobrze i bezpiecznie. Pani Monika jest wyjątkowa – łączy w sobie profesjonalizm, kreatywność, a przede wszystkim zrozumienie dla ucznia. Potrafi dostosować metody pracy do indywidualnych potrzeb uczniów, co przekłada się na ich sukcesy edukacyjne. Jej podejście do nauczania jest zdecydowanie zorientowane na ucznia – ma niesamowitą zdolność do rozbudzania ciekawości i pragnienia zdobywania wiedzy u swoich podopiecznych.

Klasa 3b: Janusz Piotrowski

Janusz Piotrowski to nauczyciel, który z prawdziwą pasją podchodzi do swojej pracy. Swoją karierę zawodową poświęcił nauczaniu i wychowaniu młodych ludzi, stawiając na pierwszym miejscu ich dobro i rozwój. Jako wychowawca klasy 3b, pan Janusz zawsze dąży do tego, aby jego uczniowie czuli się szanowani, zrozumiani i motywowani do dalszego rozwoju. To prawdziwy mistrz w budowaniu pozytywnych relacji z uczniami, który potrafi przekazać swoją pasję i entuzjazm swoim podopiecznym. Jego zdolność do słuchania i zrozumienia uczniów, a także umiejętność dostosowania się do ich różnorodnych stylów uczenia, sprawiają, że jest on nieocenionym członkiem naszego zespołu.