Strona główna Zajęcia Pozalekcyjne

User Menu

Kto jest na stronie.

Naszą witrynę przegląda teraz 58 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj1040
mod_vvisit_counterWczoraj1885
mod_vvisit_counterW tym tygodniu2925
mod_vvisit_counterW tym miesiącu31162
mod_vvisit_counterWszystkie1139035
Zajęcia pozalekcyjne

Zajęcia pozalekcyjne

w roku szkolnym 2017/2018

L.P.
Imię i nazwisko nauczyciela
Rodzaj zajęć
Termin (dzień i godzina)
Sala
 1 Ewa Dussel
 koło dziennikarskie (media internetowe) - co 2 tygodnie
 wtorek
15.15-16.05
 5
 fakultety dla klas III - co 2 tygodnie
 wtorek
15.15-16.05
 zajęcia wyrównawcze/konsultacje
 wtorek
14.30-15.15
 2 Magdalena Dużalska
 zajęcia rozwijające zainteresowania

 poniedziałek
14.30-16.05

 016
 3 Liliana Grzegorczyk
 Klub Młodego Czytelnika
 14.00-15.30 czyt.
 4 Małgorzata Iwin
 konsultacje przedmiotowe
 Wtorek
14.30-15.15
  206
 wolontariat wg potrzeb
 5 Paweł Jastrzębski
 zajęcia wyrównawcze LO

 poniedziałek
14.30-15.15
104
 konsultacje przedmiotowe GM czwartek
14.30-15.15

Edyta Jędrzejewska
konsultacje przedmiotowe
Poniedziałek
14.30-15.15
 8
 zajęcia wyrównawcze poniedziałek
15.15-16.00
 koło języka niemieckiego 
 7Małgorzata Kacprzykowska

zajęcia wyrównawcze (na przemiennie I LO i II GM)

 środa
14.30-15.15
 7
 koło dziennikarskie -LO
koło naukowe - GM
 środa
15.15-16.00
 8 Sylwia Kazimierczak
konsultacje przedmiotowe LO
wtorek
14.30-15.15
113
konsultacje przedmiotowe GM
wtorek
15.20-16.00
9
Kinga Kilian-Siarkowska zajęcia rozwijające zainteresowania GM środa
14.30-15.15
10
 konsultacje przedmiotowe LO
 czwartek
14.25-15.00
 10Marzenna Kuczera
koło informatyczne 
wtorek
14.30-15.15
111
 konsultacje przedmiotowewtorek
15.15-16.00
 11Ryszard Kurtyka
konsultacje przedmiotowe
wtorek
14.30-15.15
105
 konsultacje przedmiotowe
środa
14.30-15.15
 12 Magdalena Lachowiczzespół taneczny "Cheerliderek" 
czwartek
17.00-18.30
sala gimn.
 13Dorota Laskowska
konsultacje przedmiotowe 
poniedziałek
14.30-16.00
 209
 14Joanna Majka-Nosal
zajęcia wyrównawcze GM
czwartek
15.15-16.00
210
zajęcia wyrównawcze LO

czwartek
14.30-15.15

 15Laurencja Matczak
zajęcia wyrównawcze GM
poniedziałek
14.30
202
 zajęcia wyrównawcze LO
poniedziałek
14.30-15.15
 16 Michał MazurSKS
środa
15.30-17.00
sala
gimn
 17Renata Mogielska
zajęcia wyrównawcze
poniedziałek
204
konsultacje przedmiotowe 
poniedziałek
14.30-15.15
koło matematyczne
piątek
14.30-15.15
zajęcia wyrównawcze (pomoc p-p)
piątek
13.30-14.30
18 Arleta Nietrzeba
konsultacje przedmiotowe
środa
14.30-15.15
201
 konsultacje przedmiotowe
piątek
13.30-14.15
19 Tomasz Nitzler
SKS
poniedziałek
14.30-16.00
sala
gimn.
 20 Piotr Perz
zajęcia wyrównawcze
wtorek
14.30-15.15
106
 koło historyczne  wtorek
15.15-16.00
 21Marcin Różański
zajęcia wyrównawcze
poniedziałek
14.30-15.15
 6
 konsultacje przedmiotowe
 poniedziałek
15.15-16.00
 22 Joanna Szymańska
 fakultety dla klas III
 czwartek
14.30-15.15
9
 konsultacje przedmiotowe
 czwartek
 23 Marzanna Tomkiewicz-Dziadosz
 zajęcia wyrównawcze II GM
 środa
15.15-16.00
 205
 zajęcia wyrównawcze III GM
 poniedziałek
14.25-15.15
 24 Agnieszka Zaorska
 zajęcia wyrównawcze
 środa
14.30-15.15
 112
 konsultacje przedmiotowe
 środa
15.15-16.00
 25 Marta Przewoźnik
 zajęcia wyrównawcze
 środa
14.30-15.15
 211
 konsultacje przedmiotowe
 środa 15.15-16.00
 26 Grzegorz Krzywania
 SKS środa
15.20-16.30
 sala gimn.
 27 Anna Madej
 zajęcia wyrównawcze
 poniedziałek
14.30-15.15
 211
 28 Agnieszka Chodorowska
 koło muzyczne - oprawa uroczystości
 wg potrzeb
 10
 29 Katarzyna Nowacka-Bandosz  konsultacje przedmiotowe
 piątek
14.30-15.15
 9
 30 Marcin Juszczyński SKS środa
14.30-15.15
 sala gimn.
 31 Agnieszka Kurdel
 zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
 czwartek
14.30-16.00
 gab.pedagoga
 32 Dorota Zaśko-Rywak
 konsultacje przedmiotowe czwartek
14.30-15.15
 203
 33 Wojciech Kaczor
 konsultacje przedmiotowepiątek
15.15--16.00
 10

 

 
Gimazjum nr 9 wSzczecinie Template by Ahadesign