uage'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>
Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:1110) in /libraries/joomla/session/session.php on line 407

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:1110) in /libraries/joomla/session/session.php on line 407

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:1110) in /libraries/joomla/session/session.php on line 410
I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiego Romantyzmu
Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiego Romantyzmu

User Menu

Kto jest na stronie.

Naszą witrynę przegląda teraz 72 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj125
mod_vvisit_counterWczoraj2171
mod_vvisit_counterW tym tygodniu10172
mod_vvisit_counterW tym miesiącu56605
mod_vvisit_counterWszystkie2015817

 I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiego Romantyzmu "Razem, młodzi przyjaciele!..."

I Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Polskiego Romantyzmu "Razem, młodzi przyjaciele!..." odbył się 23 marca 2018 r. w XVI LO w Szczecinie. Do konkursu zgłosiło się dziewiętnastu recytatorów, którzy reprezentowali szczecińskie szkoły.

W kategorii uczniów klas gimnazjalnych oraz klas VII szkoły podstawowej pierwsze miejsce przypadło ex aeguo Mai Sołeckiej z SP 3 w Gryfinie i Hannie Klusek z SP 74 w Szczecinie.  Wśród uczniów szkół ponadgimnazjalnych nagrodzono reprezentantów szczecińskich liceów: zwyciężyła Julia Kleszcz z I LO w Szczecinie, drugie miejsce (dwa równorzędne) przyznano Julii Nowickiej z I LO w Szczecinie oraz Nikodemowi Góralskiemu z VII LO w Szczecinie.

Konkurs zebrał bardzo pozytywne opinie wśród recytatorów i nauczycieli, którzy przygotowali uczniów do konkursu.  Atrakcją były krótkie warsztaty recytatorskie, słodki poczęstunek, zwiedzanie naszej szkoły oraz nagrody dla zwycięzców. Nikt z naszych gości nie wyszedł z pustymi rękoma, dla każdego uczestnika i opiekuna zostały wręczone wiosenne kwiatki, gadżety naszego liceum oraz dyplomy. Pomysłodawczynią i koordynatorką święta "żywego słowa" była p. Lilianna Grzegorczyk.

 
Gimazjum nr 9 wSzczecinie Template by Ahadesign