uage'); jimport( 'joomla.utilities.string' ); ?>

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:978) in /libraries/joomla/session/session.php on line 407

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:978) in /libraries/joomla/session/session.php on line 410
Dzień Bezpiecznego Internetu - kampania informacyjna
Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum Dzień Bezpiecznego Internetu - kampania informacyjna

Dzień Bezpiecznego Internetu

W dniu 6 lutego 2018 r. obchodziliśmy Dzień Bezpiecznego Internetu. Tego dnia w naszej szkole odbyła się kampania informacyjna dotycząca bezpiecznego korzystania z cyberprzestrzeni oraz reagowania na zagrożenia.

Uczniowie przygotowali plakaty, uczestniczyli w konkursie oraz zasygnalizowali, że przestrzegają bezpiecznych zachowań w Internecie ubierając się w kolorach kampanii fioletowym i pomarańczowym.

W roku szkolnym 2017/2018 nasza szkoła przystąpiła do programu IT Szkoła, w zasobach którego są wykłady online i kursy obejmujące tematykę bezpiecznych zachowań w sieci. Nasi uczniowie systematycznie rozwiązują testy i oglądają ciekawe wykłady. Ponadto zgłosiliśmy chęć udziału w projekcie Cybernauci ale już dzisiaj lekcje wychowawcze prowadzone są w oparciu o materiały tam publikowane, podejmujące kwestie bezpieczeństwa w Internecie.