Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum Mistrzowie Szczecina w piłce siatkowej

Mistrz jest tylko jeden!!! GM 9!!!
Nasi uczniowie z Gimnazjum Nr 9 podwójnymi Mistrzami Szczecina w Gimnazjadzie Klas Pierwszych!
We wtorek i w środę (7, 8 lutego) odbyły się finały "Ligi z Klasą" klas pierwszych chłopców i dziewcząt. Turnieje finałowe zostały rozegrane w Gimnazjum Nr 9 w Szczecinie i oba okazały się szczęśliwe dla Naszych podopiecznych. Panowie zmierzyli się w półfinale z GM 32, gdzie dosyć łatwo zwyciężyli 2:0, natomiast w finale po emocjonującym meczu zawodnicy z GM 9 zwyciężyli 2:1 z GM 24. Nasze Panie z GM 9 natomiast po rozegraniu bardzo dobrych meczy odniosły dwa zwycięstwa w półfinale 2:0 z GM 18 oraz w finale z GM 29 2:0.
Zawodnikom i zawodniczkom gratulujemy złotej korony Mistrza Szczecina!!!
Zdjęcia pobrane ze strony MOS Szczecin.