Strona główna Z życia szkoły kategoria_fotoalbum MotoMikołaje 2016

Uczniowie naszego gimnazjum przyłączyli się do akcji MotoMikołaje 2016 organizowanej przez Motocyklistów o Wielkich Sercach i Stowarzyszenie Progressum. Zebraliśmy  około 100 sztuk czekolad, które przekazaliśmy organizatorom. Słodycze zostały dołączone do świątecznej paczki.
Dnia 10.12.2016r. uczennice naszego gimnazjum brały udział, jako wolontariuszki. Na imprezę zaproszone zostały dzieci z domów dziecka, placówek opiekuńczo-wychowawczych oraz świetlic środowiskowych. Było to widowiskowe wydarzenie m.in. nauka jazdy na łyżwach, konkursy, gry, prezenty i na koniec wspólne ognisko z kiełbaskami.
Uczniowie naszej szkoły bardzo chętnie uczestniczą w tego typu akcjach. Ich zaangażowanie w życie społeczne staje się tradycją.