Strona główna Informacje dla rodziców

User Menu

Kto jest na stronie.

Naszą witrynę przegląda teraz 49 gości 

Licznik odwiedzin

mod_vvisit_counterDzisiaj631
mod_vvisit_counterWczoraj1331
mod_vvisit_counterW tym tygodniu5437
mod_vvisit_counterW tym miesiącu21163
mod_vvisit_counterWszystkie1037211
Informacje dla rodziców

Kalendarz roku szkolnego 2017/2018

 

Dyrektor: mgr Maciej Grenda

poniedziałek 8.00 - 16.00

wtorek 8.00 - 11.00   13.00 - 16.00

środa 9.00 - 15.00

czwartek 8.00 - 10.00   11.00 - 16.00

piątek 8.00 - 11.00   13.00 - 15.00


Wicedyrektor: mgr Agnieszka Kurdel

poniedziałek 9.00 - 14.00

wtorek 9.00 - 14.00

środa 9.00 - 14.00

czwartek 9.00 - 14.00

piątek 9.00 - 14.00

 

Pedagog: mgr Weronika Kondzioła

poniedziałek 8.30 - 11.30

wtorek 11.30 - 15.30

środa 8.00 - 11.00

czwartek 10.30 - 14.30

piątek 8.00 - 11.00

 

Psycholog: mgr Katarzyna Ginda- Kolasińska

poniedziałek 13.00 - 15.00

wtorek 12.00 - 15.00

 W dniach 16.10 - 15.10.2017 gabinet psychologa nieczynny

Sekretariat: Zuzanna Ozga

od poniedziałku do czwartku 12.00- 15.30

 

Pielęgniarka: Barbara Rak

poniedziałek 9.00- 14.00

wtorek 9.00- 14.00

środa 9.00-14.00

Terminy konsultacji dla rodziców
L.P.
Imię i nazwisko nauczyciela
Przedmiot
Dzień tygodnia
Godzina
(od - do)
Sala
 1 Agnieszka Chodorowska
 zajęcia techniczne
 środa 10.35-11.0010
 2 Ewa Dussel
 język polski
 dni zebrań
 16.00-17.00 5
 3 Magdalena Dużalska
 wychowanie fizyczne
 piątek 13.30-14.00 14

 4

 Małgorzata Iwin
 religia wtorek 14.30-15.00 206
 5 Paweł Jastrzębski
 język angielski
 środa 15.15-15.45 104
 6 Edyta Jędrzejewska język niemiecki
 poniedziałek 14.30-15.00 8
 7 Małgorzata Kacprzykowska język polski
 wtorek 16.00-16.30 7
 8 Wojciech Kaczor
 zajęcia techniczne
 piątek 15.15.15.45 10
 9 Sylwia Kazimierczak język angielski
 wtorek 15.15-15.45 113
 10 Kinga Kilian - Siarkowska
 wiedza o kulturze
 czwartek 14.30-15.00 10
 11 Grzegorz Krzywania
 wychowanie fizyczne
czwartek
 14.30-16.00 14
 12 Marzena Kuczera
 informatyka wtorek 14.30-15.00 111
 13 Ryszard Kurtyka historia/wiedza o społeczeństwie
 wtorek 15.15-15.45 105
 14 Magdalena Lachowicz
 wychowanie fizyczne
 czwartek 14.30-15.00 14
 15 Dorota Laskowska
 geografia poniedziałek 14.30-15.00 209
 16 Anna Madej
 język niemiecki
 poniedziałek

 14.30-15.00

 8
 17 Joanna Majka - Nosal
 biologia wtorek 15.15-15.45 210
 18 Laurencja Matczak
 chemia czwartek 14.30-15.00 202
 19 Michał Mazur

edukacja dla bezpieczeństwa/wychowanie fizyczne

 środa 15.30-16.00 14
 20 Renata Mogielska
 matematyka piątek 14.45-15.15 204
 21 Arleta Nietrzeba
 fizyka środa 14.25-14.55 201
 22 Tomasz Nitzler
 wychowanie fizyczne
 czwartek 14.30-16.00 14
 23 Katarzyna Nowacka - Bandosz
 podstawy przedsiębiorczości
 piątek 14.30-15.00 9
 24 Piotr Perz
 historia wtorek 14.30-15.30 106
 25 Marcin Różański
 język polski
 poniedziałek 14.30-15.00 6
 26 Joanna Szymańska
 język angielski
 środa 13.30-14.00 9
 27 Marzanna Tomkiewicz - Dziadosz
 matematyka środa 15.15-16.15 205
 28 Marta Przewoźnik
 język angielski
 czwartek 13.30-14.00 211
 29 Marcin Juszczyński
 wychowanie fizyczne
 środa 14.30-15.15 14
 30 Agnieszka Zaorska
 język niemiecki
 środa 14.30-15.00 112
 31 Dorota Zaśko - Rywak
 matematyka czwartek 15.15-15.45 203

 

 
Gimazjum nr 9 wSzczecinie Template by Ahadesign